ЧИМ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВАШ БРОКЕР З НЕРУХОМОСТІ?

Ріелтор та новобудови
29. May 2022
257 переглядів
ЧИМ ДОПОМОЖЕ ВАМ ВАШ БРОКЕР З НЕРУХОМОСТІ?

Чому варто користуватися послугами посередника? Перевірений брокер може допомогти вам знайти ідеальну нерухомість та завершити формальності, пов'язані з її покупкою чи орендою. Він допоможе вам завершити вигідну угоду, коли ви плануєте продати свій будинок або квартиру самостійно.

Співпраця з посередником – це, перш за все, економія вашого часу та безпека. Професійний агент виконає багато дій, якими ви не можете або не хочете займатися самі. Він також підтримає вас своїм досвідом та знанням ринку, завдяки чому знає, на що звернути увагу та як знайти вихід із складних ситуацій. Він також має контакт зі спеціалістами (нотаріус, кредитний консультант, експерти з будівництва тощо), що дозволяє йому швидше та ефективніше виконувати різні формальності.

Варто знати, що діяльність ріелтора у межах його професійної діяльності покривається обов'язковим страхуванням громадянської відповідальності перед третіми особами.

Ви хочете купити квартиру чи будинок?

Брокер може допомогти вам на кожному етапі пошуку та покупки нерухомості. Почнемо з пошуку та перегляду оголошень. Брокер використовує велику базу пропозицій, не всі з яких знаходяться у відкритому доступі. Попередньо вибирає їх з погляду ваших очікувань і усуває ті, які є марною тратою вашого часу. У той же час він може помітити те, чого не бачите ви, наприклад, приваблива і менш виставлена ​​пропозиція, а з іншого боку, звернути увагу на важливу проблему, яку ви могли не помітити або недооцінити.

Ріелтор також допоможе вам перевірити юридичний статус нерухомості, що вас цікавить. Це в основному включає перевірку земельної книги - питання, пов'язані з власністю та можливими правами третіх осіб та іпотеки. Це скаже вам, чи дійсно будинок чи квартира належить особі, яка претендує на роль власника, і чи є якісь проблеми, які ускладнюють або навіть унеможливлюють продаж майна або його подальше використання.

Ще одне питання, яке необхідно перевірити – це технічний стан. Посередники часто співпрацюють із фахівцями у сфері будівництва та ремонту. Агент з нерухомості може пов'язати вас з професіоналом, який знатиме, на що звертати увагу при огляді будинку або квартири, оскільки він або вона знає про різні несправності та дефекти, які можуть бути неприємними або навіть небезпечними.

Брокер також може допомогти вам у переговорах про ціну. Так як він добре розуміє ринок, то знає, яку ціну можна вважати завищеною і яку знижку можна розраховувати. Також він має досвід спілкування з продавцями, тому він підкаже, на що звернути увагу і які аргументи використовувати.

Агент нерухомості також може допомогти вам знайти вигідну пропозицію по кредиту і заповнити необхідну документацію. Посередники знайомі з пропозицією банків і іноді співпрацюють із кредитними консультантами. Вам також знадобиться звіт про оцінку кредиту. Агент нерухомості може зв'язатися з вами з оцінювачем майна, який підготує такий документ.

Щоб уникнути будь-яких суперечок, варто при отриманні квартири скласти акт прийому-передачі. Посередник може брати участь у прийманні та давати інструкції про те, що має бути включено до такого протоколу.

Ви бажаєте продати нерухомість?

Агент з нерухомості познайомить вас з особливостями процесу продажу та пов'язаними з ним формальностями. Він пояснить, до чого потрібно бути готовим і до чого готуватися, щоб ваша співпраця була максимально ефективною. Там буде зазначено, які документи вам знадобляться і де їх отримати.

Брокер також допоможе вам визначити потрібну ціну. Він орієнтований на специфіку місцевого ринку та має доступ не тільки до цін пропозиції, але й до цін угод (тих, за якими нерухомість була фактично продана). Крім того, він може дивитися на нерухомість об'єктивніше, ніж ви, тому що не керується сентиментами. Завдяки цьому він знає, за яку суму ваша нерухомість може бути продана і про яку цінову маржу можна домовитись.

Ріелтор допоможе вам гідно уявити вашу квартиру чи будинок. Він підкаже, як написати рекламу, яка наголосить на сильних сторонах вашого об'єкта. Він розмістить пропозицію на порталах з рекламою та у соціальних мережах. Він супроводжуватиметься наочними матеріалами – фото, відео чи віртуальна прогулянка. Багато агентств нерухомості працюють з фотографами та операторами, тому є можливість організувати професійну фото-або відеосесію.

Деякі брокери пропонують " Домашню обстановку " , тобто. облаштування квартири таким чином, щоб вона справляла на глядачів якнайкраще враження. Ця послуга включає, серед іншого, зміна розміщення меблів, підбір освітлювальних і декоративних елементів, а іноді і дрібний ремонт і ремонт.

Брокер матиме справу з потенційними покупцями. Він відповість на електронні листи, відповість на телефонні дзвінки та надасть детальну інформацію

цію про майно. З вами зв'яжуться лише ті, хто справді зацікавлений, що заощадить ваш час. Брокер також запросить зацікавлених осіб на презентації та покаже їм квартиру.

Як тільки покупець зв'яжеться з вами та погодить деталі продажу, брокер зв'яжеться з вами у нотаріуса. Призначити зустріч на дату, зручну для обох сторін; також може брати участь у ньому.

Ви маєте нерухомість в оренду?

Якщо у вас є квартира в оренду, брокер допоможе вам підготувати її та налаштувати обладнання. Він також може використовувати прийоми домашньої вистави, які зроблять квартиру привабливішою для потенційних мешканців. Також подбає про його належне представлення та просування на рекламних порталах. Він також буде спілкуватися із зацікавленими людьми та відповідатиме на їхні повідомлення.

Агент нерухомості підкаже, який вид оренди буде оптимальним у конкретному випадку. Це також допоможе сформулювати та скоригувати договір оренди таким чином, щоб якнайкраще захистити інтереси обох сторін.

Ви шукаєте квартиру в оренду?

Брокер полегшить вам пошук та представить привабливі пропозиції з урахуванням ваших очікувань. Вони виходитимуть від людей, перевірених з точки зору благонадійності та прав на майно, яке вони мають намір здавати в оренду. Це важливо, тому що на ринку оренди є шахрайство, наприклад пропозиції житла, якого не існує.

Ріелтор перевірить договір оренди, який ви маєте намір підписати, і підтримає вас в обговоренні його положень. Також допоможе скласти акт прийому-передачі, щоб не було сумнівів, у якому стані була квартира в день отримання та щоб потім не довелося платити за те, що ви не знищили.

Коментарі

До цієї публікації не було додано жодних коментарів

Додати новий коментар

Ви повинні увійти, щоб додати новий коментар. Увійти
Главный редактор блога про недвижимость
Категорії
Купівля чи продаж нерухомості
Як купувати та продавати нерухомість та заробити на цьому
Ріелтор та новобудови
Полезные статьи по увеличению продаж, полезные советы.
Актуально
Актуальные статьи о недвижимости Украины
Останнім часом коментував