Як написати ефективне оголошення на Tix24

Актуально
4. Apr 2022
188 переглядів
Як написати ефективне оголошення на Tix24

Як написати ефективне оголошення на Tix24?

 


Інтернет вже давно став найпопулярнішим джерелом інформації з питань купівлі чи оренди нерухомості, як довгострокової, так і подобової. Портал Tix24 надає можливість публікувати оголошення про продаж/оренду вашої нерухомості та знаходити покупців через наш сайт.

 


Для того щоб швидко знайти покупця, мало просто опублікувати оголошення та сподіватися на удачу. Крім вашого об'єкта, людина бачить багато інших варіантів, серед яких ваше оголошення може залишитися непоміченим.

 


У цій статті ми підкажемо, на що варто звернути увагу під час публікації свого оголошення, щоб воно виділялося на тлі конкурентів.

 


Зробіть якісні красиві фото

з різних ракурсів. Більшість людей краще розвинена зорова пам'ять. Тому, якщо фотографії вашого об'єкта покажуть його у всій красі, людина точно зверне на нього увагу. На сайті Tix24 ви можете публікувати до 16 фотографій в одному оголошенні. Об'єкти без фотографій, як правило, люди просто перегортають.

 


Встановіть оптимальну вартість

квартири/будинки. Один із головних факторів при виборі житла – його вартість. Так що, порівнявши ціну на +- схожі на ваші об'єкти, встановлюйте ринкову вартість. Але якщо ви хочете продати/здати квартиру швидше, зробіть вартість трохи нижчою за ринок.

 


Докладно опишіть об'єкт

Вкажіть квадратуру, поверх, які є меблі, чи далеко до метро/автобусної зупинки, чи є парковка тощо. Акцентуйте увагу читача на переваги вашого об'єкту та району, де він знаходиться. Не варто приховувати якісь недоліки, адже так ви заощадите час і собі, і людям. Чим докладніше і зрозуміліше ви опишите в оголошенні вашу нерухомість, тим вища ймовірність, що людина зателефонує саме вам, щоб домовитися про зустріч.

 


Виберіть усі можливі характеристики об'єкту

доступні на веб-сайті. У розділі “Додаткова інформація” є можливість вибрати умови (без комісії/можливість обміну/готів співпрацювати з ріелторами), квадратуру, поверх, поверховість будинку, житлову площу, площу кухні, тип будинку (хрущовка/царський/сталінка/будівля від 2011 та т.п. .д.), кількість кімнат, чи є ремонт, тип санвузла, наявність меблів, техніки, інтернету. Для покупки чи оренди землі є свої характеристики: площа ділянки, одиниця виміру, чи є каналізація, електрика, вода, газ тощо. Також при розміщенні оголошення про продаж/оренду гаража можна вибирати тип (металевий, цегляний, піноблок, бетонний). Спеціально для інвесторів у новобудови крім перерахованих вище опцій є можливість вказати адресу, дату початку, закінчення будівництва та введення в експлуатацію, чи є кредитування, розстрочки від банку або забудовника тощо.

 


Використовуйте відеоогляд на приміщення

у публікації. При розміщенні об'єкта на порталі Tix24 можна додати посилання на відео в YouTube. Фото часто відрізняються від реальності, тож люди більше довіряють відеороликам.

 


Заповніть профіль з правдивою інформацією про себе

Навіть якщо фото привертають увагу, ціна влаштовує, опис шикарний, але сам продавець не викликає довіри, покупець відразу піде.

 


Орієнтуйтесь на цільову аудиторію

Важливо говорити з покупцем однією мовою і показувати саме те, що він би хотів побачити. Навіть така дрібниця як новий дитячий майданчик або парк поруч із будинком, може серйозно вплинути на вибір житла молодої пари з маленькою дитиною.

 


Дотримуючись таких простих правил, ви вже забезпечите собі серйозну конкурентну перевагу, а Tix24 подбати про те, щоб про вашу пропозицію дізналося якнайбільше потенційних покупців.

Коментарі

До цієї публікації не було додано жодних коментарів

Додати новий коментар

Ви повинні увійти, щоб додати новий коментар. Увійти
Главный редактор блога про недвижимость
Категорії
Купівля чи продаж нерухомості
Як купувати та продавати нерухомість та заробити на цьому
Ріелтор та новобудови
Полезные статьи по увеличению продаж, полезные советы.
Актуально
Актуальные статьи о недвижимости Украины
Останнім часом коментував